PAKET KLİMA SİSTEMLERİ

BİZİ ULAŞIN

  • Orta Mah. Bağdat Cad. No:11 Pendik - İSTANBUL / TÜRKİYE
  • +90 216 598 16 16 +90 216 598 16 15
  • [email protected]

Paket Klima Sistemleri

Paket Sistemler, değişik boyutlarda ki her tür deniz araçları için özel tasarım imal edilmiştir. Soğutma işlemi, deniz suyunun Cu-Ni (Bafon) borular içerisinde dolaşması ile temin edilir. Elektrik panosu, deniz suyu kondenseri, kompresör, evaporatör ve fan motoru gibi tüm ana elemanlarını bir şase üzerinde barındırır. Paket Sistem ünite, dolap içleri ve yatak altları gibi yaşam alanlarının altlarına monte edilebilmektedir.

Oda havası, soğutma veya ısıtma için evaporatör tarafından emilir, kamaraların üst kısımlarında bulunan üfleme menfezlerinden odaya aktarılır. Kompresörler, cihaz kapasitelerine göre rotary veya hermetic seçilirler. Sistemin sıcak ve soğuk pozisyonlarda çalışabilmesi, 4 yollu vanalar ile sağlanmaktadır. Cihazların monte edildiği alanların ısısı, dijital termostatlar ile kontrol edilir.

Kullanılan alan istenilen sıcaklığa ulaştığında, termostat sistemi kabin sıcaklığını sabit tutacak şekilde yönetecektir. Cihazlar olası arıza durumlarına karşı alçak ve yüksek basınç prosestatları ile güvence altına alınmıştır. Algılayıcılar, arıza meydana gelmeden sistemi durdurup, mümkün olan zararları ortadan kaldırır.