Kurumsal

Kurumsal

MARINCOLD Marine Klima Sistemleri San. Ve Tic. Taahhüt firması, üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizin hızla gelişen denizcilik sektörünün ihtiyaçlarından biri olan, deniz suyu ile çalışan marine kliması imalatını gerçekleştirmektedir. İlk klimasını 1996 yılında imal ederek sektöründe bir ilke imza atmıştır. Firmamız gelişen teknolojik imkânlar dâhilinde, küresel rekabet koşullarının zorunlu kıldığı, kalite artırımına yönelik faaliyetleri birinci öncelik olarak belirlemiştir.

Firmanın kurucusu olan Necati GEZİNCİ 1980 yılında HAVA KUVVETLERİ KOMUTANIĞINDA soğutma teknisyeni olarak göreve başlamıştır. 1984-1985 eğitim yılında İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ soğutma teknisyenliği kursunu başarı ile tamamlamak suretiyle mesleki gelişimine devam etmiştir.2002 yılının ocak ayında Hava Kuvvetlerinden ayrılarak, Marincold Marine Klima İmalat tesisini kurmak suretiyle, denizcilik sektöründe istihdam yaratmış ve hızla gelişen sektördeki yenilikleri ülkemize taşımıştır.

Paylaştıkça çoğalan iki olgudan birinin sevgi, diğerinin ise bilgi olduğu felsefesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her türlü özel ve standart ölçülerdeki klima ihtiyaçlarınızı tamamen orijinal parçalardan, teknenizi yaz-kış konfor koşullarında ve güvenle kullanabileceğiniz şekilde imal etmekteyiz.

image